Консолідовані вантажі

Консолідовані перевезення – оптимальне рішення в часи економічної нестабільності.

Збірний вантаж або консолідований – це невелика партія вантажу, що перевозиться разом з вантажами, що належать іншим клієнтам. Консолідовані вантажоперевезення дозволяють істотно заощаджувати при доставці невеликих вантажів, оптимізувати рух вантажного транспорту, уникаючи «холостого» пробігу й неефективного використання рухомого складу. Під час перевезення збірних вантажів однаково ефективно застосовуються всі види транспорту.

sbornie-gruzy

Багатьом фірмам з невеликим грошовим обігом доводиться доставляти вантаж часто й дрібними партіями, і в такий спосіб такі підприємці намагаються знизити собівартість своїх витрат, відповідно, збільшити прибуток. І тому досить часто виникає необхідність доставити дрібну партію вантажу дуже оперативно. У такому випадку, замовлення цілої вантажівки для дрібної партії є недоцільним, тому що це значно збільшить продажну вартість товару.

Саме в такому випадку й виникає потреба в консолідованій (збірній) доставці вантажу. Консолідована доставка вантажів ТзОВ «Енанта» дозволяє значно знизити собівартість витрат на перевезення шляхом об’єднання малогабаритних партій від різних замовників на одному транспортному засобі й в одному напрямку.

Перевезення консолідованого вантажу це досить надійний, ефективний й економічний спосіб для рішення проблем доставки малогабаритних і штучних вантажів.