Автомобільні вантажні перевезення

Автомобільні вантажоперевезення є невід’ємною ланкою, що позв’язує виробника й кінцевого споживача в будь-якій сфері бізнесу, будь то торгівля, виробництво або виготовлення товарів широкого вжитку. Тому важко переоцінити важливість послуг з перевезення вантажів автомобільним транспортом. Автоперевезення відрізняються цілим рядом переваг. По-перше, це можливість доставки вантажу в будь-який час і місце, зручне для замовника. По-друге, подібні вантажоперевезення дозволяють транспортувати товар прямо до місця призначення. По-третє, вони здійснюються по найбільш вигідному для клієнта маршруту.

avtomobilni-vantazhoperevezennya

Тому основним видом послуг компанії “Енанта” є міжнародні автомобільні перевезення вантажів. ТОВ “Енанта” перевозить вантажі по маршрутах із/в Євросоюз, близького та далекого зарубіжжя, а також всередині країн СНД.

Ми займаємося перевезенням найрізноманітніших вантажів – від невеликих вантажів до великогабаритних і великовагових промислових партій.

Міжнародні перевезення здійснюються наступними видами транспорту:

  •    тентовими й цільнометалевими автомобілями;
  •    рефрижераторами;
  •    ізотермами;
  •    автотранспортом, обладнаним АДР-комплектами;
  •    малотоннажними автомобілями;
  •    спеціалізованим рухомим складом.

Транспортно-логістична компанія “Енанта” поєднує досвідчених логістів, менеджерів, експедиторів і водіїв, наша компанія завжди ставить перед собою завдання швидкої і якісної доставки вантажів. Наші фахівці мають величезний досвід у сфері вантажоперевезень, що дозволяє максимально скоротити тимчасові й матеріальні витрати наших контрагентів. Для кожного нашого клієнта розробляється індивідуальна схема логістики, що враховує всі специфічні особливості вантажу.

Завдяки організаційним і технічним перевагам вантажні перевезення автомобілями здійснюються з максимальним дотриманням обговорених із клієнтом строків й умов доставки.