Перевезення вантажів

Автомобільні вантажоперевезення є невід’ємною ланкою, що позв’язує виробника й кінцевого споживача в будь-якій сфері бізнесу, будь то торгівля, виробництво або виготовлення товарів широкого вжитку. Тому важко переоцінити важливість послуг з перевезення вантажів автомобільним транспортом. Автоперевезення відрізняються цілим рядом переваг. По-перше, це можливість доставки вантажу в будь-який час і місце, зручне для замовника. По-друге, подібні вантажоперевезення дозволяють транспортувати товар прямо до місця призначення. По-третє, вони здійснюються по найбільш вигідному для клієнта маршруту.

Від невеликих до великогабаритних вантажів

Основним видом послуг компанії “Енанта” є міжнародні вантажні перевезення по маршрутах Україна - країни Європи - Україна.
Ми займаємося перевезенням найрізноманітніших вантажів – від невеликих до великогабаритних і великовагових промислових партій.

Міжнародні перевезення здійснюються наступними видами транспорту:

  •    – тентовими й цільнометалевими автомобілями;
  •    – рефрижераторами;
  •    – ізотермами;
  •    – автотранспортом, обладнаним АДР-комплектами;
  •    – малотоннажними автомобілями;
  •    – спеціалізованим рухомим складом.

Транспортно-логістична компанія “Енанта” поєднує досвідчених логістів, менеджерів, експедиторів і водіїв, наша компанія завжди ставить перед собою завдання швидкої і якісної доставки вантажів. Наші фахівці мають величезний досвід у сфері вантажоперевезень, що дозволяє максимально скоротити тимчасові й матеріальні витрати наших контрагентів. Для кожного нашого клієнта розробляється індивідуальна схема логістики, що враховує всі специфічні особливості вантажу.

Завдяки організаційним і технічним перевагам вантажні перевезення автомобілями здійснюються з максимальним дотриманням обговорених із клієнтом строків й умов доставки.

ТОВ "Енанта", м. Луцьк I Міжнародні вантажні перевезення © All Rights Reserved.2022